KONCERT SYLWESTROWY NA BIS ONLINE - wszystkie bilety

Szanowni Państwo, z wielką przyjemnością zapraszamy wszystkich spragnionych teatralnych wrażeń na wyjątkową odsłonę Koncertu Sylwestrowego na Bis Teatru Muzycznego w Gdyni. Tegoroczna produkcja, po raz pierwszy w historii realizowana online, niepozbawiona jest rozmachu naszych tradycyjnych koncertów. W najlepszym musicalowym repertuarze, doskonałych choreografiach i barwnych kostiumach zobaczymy cały Zespół Teatru. Naszych Widzów czekają niepowtarzalne wykonania, unikalne ujęcia ze scen

Organizator

Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej

https://live.bilety24.pl Transmisja online -

Dane kontaktowe

Plac Grunwaldzki 1
81-372 Gdynia

2021-01-22T23:59:00+0100
KONCERT SYLWESTROWY NA BIS ONLINE Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej
2021-01-22 (Piątek) - https://live.bilety24.pl
KONCERT SYLWESTROWY NA BIS ONLINE Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej
KONCERT SYLWESTROWY NA BIS ONLINE Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej
2021-01-24 (Niedziela) - https://live.bilety24.pl

Opis wydarzenia:

Szanowni Państwo,
 
z wielką przyjemnością zapraszamy wszystkich spragnionych teatralnych wrażeń na wyjątkową odsłonę Koncertu Sylwestrowego na Bis Teatru Muzycznego w Gdyni. Tegoroczna produkcja, po raz pierwszy w historii realizowana online, niepozbawiona jest rozmachu naszych tradycyjnych koncertów. W najlepszym musicalowym repertuarze, doskonałych choreografiach i barwnych kostiumach zobaczymy cały Zespół Teatru. Naszych Widzów czekają niepowtarzalne wykonania, unikalne ujęcia ze sceny oraz materiały zza kulis.

Jesteśmy świadomi, że nic nie zastąpi żywego kontaktu Aktora z Widzem, ale cieszymy się, że, dzięki profesjonalnej realizacji filmowej, możemy dostarczyć Państwu maksimum teatralnych emocji oraz rozrywkę na najwyższym poziomie w tym szczególnym czasie.
 
Serdecznie zapraszamy!
 
*************************************
Transmisje dostępne są w wybranych dniach od godziny 17:00 do godziny 23:59. Oznacza to, że możliwość obejrzenia całego materiału kończy się przed północą!
Koncert trwa 1 godz. 15 min.
 
Inne wydarzenia
Bilety na: Janek, król przeprowadzek - transmisja online
online
Janek, król przeprowadzek - transmisja...
- - 27 stycznia 2021 INFO
Bilety na: Janek, król przeprowadzek - transmisja online
online
Janek, król przeprowadzek - transmisja...
- - 28 stycznia 2021 INFO
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.