Teatr Kameralny w Bydgoszczy

Teatr Kameralny w Bydgoszczy to miejsce przeznaczone szczególnie dla najmłodszych widzów.
 
Realizowane przez nas spektakle, warsztaty, konkursy przygotowywane są z myślą o dzieciach. Zapewniamy rozrywkę oraz edukację. Chcemy bawić, a poprzez zabawę uczyć, zachęcając do uczestnictwa w życiu teatralnym. Pragniemy do tego uczestnictwa zapraszać również całe rodziny, tym samym dając okazję do wspólnego spędzenia czasu w sposób twórczy.
 
Naszą misją jest pobudzanie wyobraźni i kreatywności, stworzenie przestrzeni do spotkania dziecka – w każdym wieku – z aktorem, sceną, opowieścią. Zachęcamy do współtworzenia tej przestrzeni poprzez udział w organizowanych przez nasz wydarzeniach. Familijny, relacyjny, kameralny – taki jest nasz teatr, do którego serdecznie zapraszamy.
 
Teatr Kameralny w Bydgoszczy powstał w kwietniu 2019 roku na mocy Uchwały Rady Miasta Bydgoszczy. Jego pracami kieruje Dyrektor, Mariusz Napierała, który po wygraniu konkursu został powołany na to stanowisko w listopadzie 2019 roku. Od tego momentu rozpoczęła się budowa zespołu oraz programu artystycznego i edukacyjnego.
 
Teatr będzie realizował wydarzenia adresowane w szczególności do dzieci i młodzieży. Nie zabraknie jednak inicjatyw skierowanych do dorosłych, a także seniorów.
 
Do czasu ukończenia budowy przy ulicy Grodzkiej biuro Teatru Kameralnego mieści się w Centrum Kongresowym Opery Nova przy ul. Marszałka Ferdynanda Focha 5.


Teatr Kameralny w Bydgoszczy - wydarzenia organizatora
WYSPA/ISLANDER Teatr Kameralny w Bydgoszczy
2021-06-04, godz. 19:00 (Piątek) Bydgoszcz Sala kameralna im. Felicji Krysiewiczowej - Opera Nova
WYSPA/ISLANDER Teatr Kameralny w Bydgoszczy
2021-06-05, godz. 17:00 (Sobota) Bydgoszcz Sala kameralna im. Felicji Krysiewiczowej - Opera Nova
WYSPA/ISLANDER Teatr Kameralny w Bydgoszczy
2021-06-05, godz. 19:00 (Sobota) Bydgoszcz Sala kameralna im. Felicji Krysiewiczowej - Opera Nova
WYSPA/ISLANDER Teatr Kameralny w Bydgoszczy
2021-06-06, godz. 17:00 (Niedziela) Bydgoszcz Sala kameralna im. Felicji Krysiewiczowej - Opera Nova
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.