menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ

SPEKTAKL DLA DZIECI "BAJECZNA FIESTA"

Zapraszamy 4 lutego 2023 o godzinie 16.00 na spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Kultureska BAJECZNA FIESTA.
Bilety w sprzedaży od 10.01.2023 r.
Biedronka Ilonka i Pszczółka Julka to najbardziej rozśpiewane owady na łące. Natomiast królem tańca jest jedyny w swoim rodzaju – Jelonek Bronek. Razem tworzą oni wyjątkowo zabawny zespół rock’nd’jelonowy – The Jelonband! Ta wesoła zwierzęca kompania codziennie urządza Bajeczną Fiestę z okazji Święta Przyrody. A dlaczego codziennie? Bo codziennie powinniśmy urządzać święto naturze – dbając o nią i ciesząc się z jej piękna. Fiesta będzie doskonałą okazją, aby przypomnieć sobie, jak możemy uczynić nasz świat czystym i ekologicznym. Bohaterami spektaklu staną się też same dzieci, które będą miały okazję wziąć udział w wesołych konkurencjach. Pozostaje tylko pytanie:
Kto zostanie EkoKrólem tej Bajecznej Ekologicznej Fiesty?
Czas trwania spektaklu: 60 minut.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.


Oleśnica

04.02.2023 , g. 16:00 (sobota)

Sala Widowiskowa MOKiS

 
info

Bilety na termin:
04.02.2023 , g. 16:00 (sobota)

  • 04.02.2023 , g. 16:00
  • Oleśnica
  • Sala Widowiskowa MOKiS
  • Sala Widowiskowa MOKiS
Zapraszamy 4 lutego 2023 o godzinie 16.00 na spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Kultureska BAJECZNA FIESTA. Bilety w sprzedaży od 10.01.2023 r. Biedronka Ilonka i Pszczółka Julka to najbardziej rozśpiewane owady na łące. Natomiast królem tańca jest jedyny w swoim rodzaju – Jelonek Bronek. Razem tworzą oni wyjątkowo zabawny zespół rock’nd’jelonowy – The Jelonband! Ta wesoła zwierzęca kompania codziennie urządza Bajeczną Fiestę z okazji Święta Przyrody. A dlaczego codziennie? Bo codziennie powinniśmy urządzać święto naturze – dbając o nią i ciesząc się z jej piękna. Fiesta będzie doskonałą okazją, aby przypomnieć sobie, jak możemy uczynić nasz świat czystym i ekologicznym. Bohaterami spektaklu staną się też same dzieci, które...
info
info