Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny polski wokalista, autor tekstów i aktor. Karierę muzyczną rozpoczął w zespole „Mafia”. Jego Solowa kariera rozpoczęła się w 1998 roku od wspólnego występu z Natalią Kukulską. W swojej dotychczasowej karierze wydał aż 11 solowych płyt, 5 płyt z innymi artystami oraz kilkanaście singli i utworów specjalnych. Najpopularniejsze utwory Andrzeja Piasecznego to: „Niecierpliwi“, „Prawie do nieba“, „Chodź, przytul, przebacz“, „Śniadanie do łóżka“. Wokalista reprezentował również Polskę podczas 46. Konkursu Piosenki Eurowizji wykonując piosenkę „2 Long”. Artysta bardzo dużo i chętnie koncertuje oraz co najważniejsze dla fanów ma bardzo dobry kontakt z publicznością.

Nowy album Andrzej Piasecznego „O mnie, o tobie, o nas” to 10 piosenek o miłości i przyjaźni, o tym, że warto dawać drugą szansę i o tym, że każdy dzień wśród najbliższych jest na wagę złota.

Bilety na trasę koncertową Andrzeja Piasecznego dostępne poniżej!Wydarzenia artysty
Andrzej Piaseczny - The best Redakcja Artystyczna LIVE CONCERT
2020-11-16, godz. 19:00 (Poniedziałek) Warszawa Teatr Muzyczny Roma


Miejsca
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.