Ewa Farna

Ewa Farna polsko-czeska piosenkarka, która wraz z albumem "Sam na sam" zabłysnęła na polskim rynku w 2007 roku. Album został wydany przez Universal Music Polska i był polską wersją albumu: „Měls mě vůbec rád”, który ukazał się na czeskim rynku w 2006 roku i okazał się wielkim hitem na miarę podwójnej platynowej płyty.

Kolejny krążek Ewy wyszedł w 2009 roku i został zatytułowany „Cicho” i razem z tym albumem Ewa Farna zdobyła nagrodę "Album roku" na festiwalu Sopot Hit Festiwal.

„EWAkuacja” czyli trzeci album Ewy obfitował w prawdziwe hity, takie jak EWAkuacja, Bez Łez, Nie przegap czy tytułowy utwór do młodzieżowego filmu Disney'a "Camp Rock 2- Wielki Finał".

Jesienią 2012 roku programy takie, jak "Bitwy na głosy" czy "X Factor" zyskały kolejnego trenera oraz jurora w swoich zespołach.

Natomiast w 2013 roku Ewa Farna wydała w świat najbardziej osobistą płytę ze wszystkich, które powstały do tej pory, a zatytułowała ją: "(W)inna", która już w styczniu zdobyła status złotej płyty!


Miejsca
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.