Gabi Gąsior

Wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, instruktor gospel, dyrygentka i nauczycielka śpiewu. Absolwentka wokalistyki jazzowej katowickiego Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Pochodzi z muzycznej rodziny; od najmłodszych lat uczyła się gry na fortepianie i saksofonie altowym. Trenerka wokalna w I edycji telewizyjnego show “Bitwa na głosy” w drużynie braci Golec. Na swoim koncie ma wydany autorski album gospel „Bez Ciebie nie ma mnie” oraz płytę świąteczną „Narodził się Jedyny Król”. Występowała podczas koncertu Super Debiuty 2014 w Opolu. Przygotowała oraz poprowadziła chór podczas Światowych Dni Młodzieży do koncertu „Credo In Misericordiam Dei” pod kierownictwem Adama Sztaby. Podczas koncertu wykonała m. in. swój utwór „Słudzy Pańscy Chwalcie Pana”.

Na co dzień koncertuje z autorskim repertuarem wraz z zespołem Holy Noiz oraz duetem GGDuo. Współpracowała z takimi artystami, jak Golec uOrkiestra, Beata Bednarz, Andrzej Lampert, Kuba Badach, a także z wykonawcami i chórami gospel z Polski i Londynu. Prowadzi warsztaty muzyki gospel w kraju i za granicą.


Miejsca
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.