Kasia Cerekwicka

W 1997 roku pojawiła się na scenie, wygrywając program „Szansa na Sukces” piosenką Ewy Bem – „Wyszłam za mąż, zaraz wracam”. W 2017 roku mija dokładnie 20 lat odkąd mogliśmy usłyszeć Kasię po raz pierwszy.

Wokalistka z dyplomem i kilkunastoletnim doświadczeniem scenicznym, która potrafi skupić uwagę nawet najbardziej wytrawnego widza. Jak sama mówi, najważniejszy jest dla niej bliski kontakt z publicznością, dlatego każdy jej występ jest perfekcyjny i na długo zapada w pamięć. Ma na swoim koncie 6 płyt studyjnych hity m.in. „Na kolana”, „S.O.S”, „Zostań” na stałe zapisały się w kanonie polskiej muzyki rozrywkowej.

O tym, że jest profesjonalistką i jak świetnie czuje się na scenie udowodniła m.in.  w  programie  “Twoja  Twarz  Brzmi  Znajomo” -  wcielając  się  w gwiazdy światowego formatu. Była półfinalistką V edycji „Taniec z Gwiazdami" TVN i wystąpiła w programie „Tylko nas dwoje” na antenie Polsat, w którym występowała jako trener wokalny.

W 2015 roku po kilkuletniej przerwie Kasia powróciła z nową energią oraz płytą „Między słowami” (premiera odbyła się 26 maja). Singiel „Między słowami”, „Szczęście” czy "Puls" można było usłyszeć w rozgłośniach w całej Polsce  i zobaczyć  na najważniejszych listach przebojów.  Obecnie jednym z najbardziej popularnych utworów granych w stacjach radiowych    jest nowa  piosenka pt: "Bez    Ciebie".


Miejsca
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.