Krzysztof Zalewski

Krzysztof Zalewski – muzyk , kompozytor, wokalista i autor tekstów. Popularność artyście przyniósł występ w programie Idol w drugiej edycji, której został laureatem. W programie Krzysztof Zalewski charakteryzował się wykonem piosenek w klimacie hard rocka i heavy metalu. Dzięki wygranej nagrał wraz z wytwórnią BMG Poland płytę pt. „Pistolet”. W swojej karierze Zalef brał udział w wielu projektach muzycznych z m.in. Hey czy Muchy. Po kilkuletniej przerwie nagrał swoją drugą płytę pt. „Zelig”, a w 2016 roku wydał swoją dotychczas ostatnią płytę pt. „Złoto”, którą promuje singiel „Miłość Miłość”. W 2018 roku ukazała się nowy płyta Krzysztofa Zalewskiego pt. „Zalewski Śpiewa Niemena”

Mamy przyjemność zaprosić na drugą odsłonę trasy koncertowej Zalewski Śpiewa Niemena! Już dziś zapraszamy na kolejne koncerty Krzysztofa Zalewskiego, promujące jego album poświęcony twórczości Czesława Niemena.

Druga odsłona trasy to wyjątkowa okazja, by ponownie posłuchać na żywo kultowych utworów Niemena w niezwykle interesującej odsłonie. Podczas koncertów pojawią się zarówno znane wszystkim „Dziwny jest ten świat” i „Jednego serca”, jak i te mniej znane „Doloniedola” czy „Pielgrzym”. Dodatkowo zabrzmią także piosenki z poza płyty takie jak „Ode to Venus” i „Sen o Warszawie”. I tym razem solowo w piosenkach Niemena usłyszymy również Natalię i Paulinę Przybysz, a koncerty niezmiennie zagra supergrupa stworzona specjalnie na potrzeby tego albumu.

 

Bilety na koncerty poniżej:Miejsca
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.