Dookoła świata - Na poboczu Ameryk. Pieszo z Panamy do Kanady

Prawie 12 tysięcy kilometrów, ponad półtora roku, 9 krajów, 19 par butów i jedna miłość. Arek po przejechaniu Ameryki Południowej autostopem stwierdził, że wciąż porusza się za szybko. By jeszcze lepiej poznawać świat, postanowił od Panamy przemierzać go pieszo. Kupił używany dziecięcy wózek, który jak wieszczył jego poprzedni właściciel, miał nie dotrzeć nawet do granicy z Kostaryką. Przemierzył jednak całą Amerykę Centralną i to wcale nie najprostszą drogą, bo przez g
Organizator

Centrum Kultury w Lublinie

Centrum Kultury Lublin - Sala Widowiskowa Peowiaków 12 20-007 Lublin

Dane kontaktowe

Peowiaków 12
20-007 Lublin

Czwartek 29 października 2020 18:00
2020-10-29T18:00:00+0100
Dookoła świata - Na poboczu Ameryk. Pieszo z Panamy do Kanady
Dookoła świata - Na poboczu Ameryk. Pieszo z Panamy do Kanady Centrum Kultury w Lublinie
2020-10-29 , godz. 18:00 (Czwartek) Lublin Centrum Kultury Lublin - Sala Widowiskowa
ODWOłANY
UWAGA! Wydarzenie "Dookoła świata - Na poboczu Ameryk. Pieszo z Panamy do Kanady" z dnia 2020-10-29 18:00 zostało odwołane!
Informacja o procedurze zwrotu została wysłana na adres e-mail podany przy zakupie.
Bilety zakupione w punktach stacjonarnych należy zwracać w miejscu ich nabycia, za okazaniem dowodu zakupu.

Opis wydarzenia:

Prawie 12 tysięcy kilometrów, ponad półtora roku, 9 krajów, 19 par butów i jedna miłość. Arek po przejechaniu Ameryki Południowej autostopem stwierdził, że wciąż porusza się za szybko. By jeszcze lepiej poznawać świat, postanowił od Panamy przemierzać go pieszo. Kupił używany dziecięcy wózek, który jak wieszczył jego poprzedni właściciel, miał nie dotrzeć nawet do granicy z Kostaryką. Przemierzył jednak całą Amerykę Centralną i to wcale nie najprostszą drogą, bo przez góry.
Arek postanowił bowiem zdobywać po drodze najwyższy szczyt każdego odwiedzanego tam kraju. Na południu Meksyku poznał miłość swojego życia – Olę Synowiec, która przeszła z nim (i z wózkiem!) kolejne 7 tysięcy kilometrów, aż do Kanady. Razem zmierzyli się z własnymi słabościami, niebezpieczeństwami drogi, pustyniami, mrozami, ruchliwymi metropoliami i sięgającymi 3000 metrów przewyższeniami.
Inne wydarzenia
Bilety na: Lodowisko Spodek
Sport
Lodowisko Spodek
Katowice - 29 października 2020 kup bilet od 6 zł
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.