menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ

Koncert otwarcia SBF 2023 – MROZU, supoprt The Brew (UK)

Zapraszamy na koncert Otwarcia Suwałki Blues Festival 2023. Na początek XVI edycji festiwalu wystąpi gwiazda polskiej sceny muzycznej, zdobywca wielu muzycznych nagród, twórca przebojów takich jak „Złoto” czy "Jak nie my to kto”- Mrozu.
Support zapewni zespół The Brew z Wielkiej Brytanii. Koncert poprowadzi Jan Chojnacki.

Bilety już w sprzedaży! Dostępne na: KupBilecik, eBilet, Bilety24 oraz na bilety.soksuwalki.eu.

6.07.2023, godz.19.00

Suwałki Arena, ul. Zarzecze 26
Bilety: 100 zł
NIENUMEROWANE MIEJSCA STOJĄCE NA PŁYCIE (dostępna ograniczona ilość miejsc siedzących na trybunach-BEZ REZERWACJI MIEJSC)
_____________________________

Mrozu to producent muzyczny, kompozytor, autor tekstów swoich utworów. W 2014 roku Mrozu pokazał się jako ukształtowany artysta, który - platynową już - płytą "Rollercoaster" udowodnił, że wciąż ma talent do pisania chwytliwych piosenek. "Nic do stracenia", z tego albumu okazał się najczęściej graną piosenką w radiach w 2014 roku.
W pracy nad albumem "Zew" poszedł o krok dalej, zdecydowanie ugruntowując swoją muzyczną tożsamość. Płyta pokazała, że artysta cały czas się rozwija i z pewnością mile zaskoczył fanów. Kolejny krążek „Aura” bardzo szybko pokrył się złotem i przyniósł artyście kolejne nominacje do Fryderyków.
Można śmiało powiedzieć, że jego największym sukcesem jest ostatni album „Złote bloki” z kwietnia 2022 roku, który w zaledwie 8 miesięcy po premierze pokrył się platyną. Z tego albumu pochodzą radiowe przeboje jak np. „Złoto” czy „Za daleko” i to ten album otworzył mu bramę do największych scen festiwalowych oraz wyprzedanych tras klubowych.
Koncerty Mroza, to niezwykłe muzyczne widowisko i energetyczna dawka szaleństwa, zarówno na scenie, jak i pod nią. Artysta i jego zespół wyróżniają się znakomitą dbałością o każdy muzyczny i wizualny szczegół, która potrafi wzbudzić podziw wśród zgromadzonej na koncercie publiczności.

Koncert Otwarcia Suwałki Blues Festival 2023 uświetni również występ zespołu z Wilekiej Brytanii - The Brew. Filarem zespołu są nieprawdopodobnie uzdolnieni młodzi muzycy śpiewający: gitarzysta Jason Barwick i Kurt Smith – perkusja. Na gitarze basowej gra Tim Smith, prywatnie ojciec Kurta.


Muzycy zostali wybrani „najlepszym zespołem” 2006/7 przez magazyn „It's Only Rock & Roll” (magazyn fanklubu Rolling Stones). Zespół został opisany przez krytyka rockowego Michaela Arensa jako tworzący „nieskazitelny rock” z „odrobiną psychodelii”, a krytyk RockTimes, Joachim „Joe” Brookes, opisał go jako „ pomost między latami sześćdziesiątymi a siedemdziesiątymi”.

To trio z Wielkiej Brytanii, którego twórczość opiera się na gatunkach związanych z klasycznym rockiem. Filarem zespołu są Jason Barwick – gitara i Kurt Smith – perkusja. Na gitarze basowej gra Tim Smith, a prywatnie ojciec Kurta. Zespół w całej Europie przyciąga rzesze fanów występując w klubach i na największych festiwalach rockowych. Przejawem uznania są czołowe miejsca w różnego rodzaju rankingach. W Polsce wystąpili wielokrotnie w tym na festiwalu Woodstock w Kostrzynie.

THE BREW to zespół koncertowy, który emanuje ze sceny niezwykłą magią klasycznego rocka. Swoimi występami odkrywa świat radości z grania na żywo i kontaktu z publicznością, przypominając czasy Led Zeppelin i Hendrixa. Koncert THE BREW to po prostu pozycja obowiązkowa w kalendarzu rock fana.

Skład:
Jason Barwick - gitara, śpiew
Tim Smith - gitara basowa, śpiew
Kurtis Smith - perkusja

Strona:
https://www.the-brew.net/
https://www.facebook.com/thebrewofficial/?locale=pl_PL

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.


Suwałki

06.07.2023 , g. 19:00 (czwartek)

Suwałki Arena

od 100,00 pln

Bilety na termin:
06.07.2023 , g. 19:00 (czwartek)

  • 06.07.2023 , g. 19:00
  • Suwałki
  • Suwałki Arena
  • Suwałki Arena
  • od 100,00 pln
  • od 100,00 pln
Zapraszamy na koncert Otwarcia Suwałki Blues Festival 2023. Na początek XVI edycji festiwalu wystąpi gwiazda polskiej sceny muzycznej, zdobywca wielu muzycznych nagród, twórca przebojów takich jak „Złoto” czy "Jak nie my to kto”- Mrozu. Support zapewni zespół The Brew z Wielkiej Brytanii. Koncert poprowadzi Jan Chojnacki. Bilety już w sprzedaży! Dostępne na: KupBilecik, eBilet, Bilety24 oraz na bilety.soksuwalki.eu. 6.07.2023, godz.19.00 Suwałki Arena, ul. Zarzecze 26 Bilety: 100 zł NIENUMEROWANE MIEJSCA STOJĄCE NA PŁYCIE (dostępna ograniczona ilość miejsc siedzących na trybunach-BEZ REZERWACJI MIEJSC) _____________________________ Mrozu to producent muzyczny, kompozytor, autor tekstów swoich utworów. W 2014 roku Mrozu pokazał...
kup bilet