Hala Expo Mazury w Ostródzie

Data budowy: 2012 r.
Pojemność
 
 
Hala Expo Mazury w Ostródzie położona jest pośród malowniczego krajobrazu mazurskich jezior. Powstała na zlecenie przedsiębiorcy Carstena Demutha. Kompleks sześciu hal należy do najnowocześniejszych obiektów tego typu w Europie. Obiekt dysponuje ponad 40 tys. m kw. powierzchni wystawienniczej oraz nowoczesnym zapleczem technologicznym.
W hali organizowane są koncerty, wystawy, konferencje, targi oraz festiwale. W kalendarzu wydarzeń Expo Mazury znajdują się uznane imprezy biznesowe takie jak Mazury HoReCa, a także eventy B2C jak chociażby Auto Moto Arena czy Hubertus Arena. Miejsce słynie z dużych możliwości technologicznych, dzięki którym mogły się w nim odbyć m.in. pierwsze w Polsce targi proobronne oraz jedyna w Polsce wystawa zwierząt hodowlanych w krytej hali. W obiekcie odbywa się także coroczny festiwal filmowy Arena Festival film & music.


Artyści
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.