Netto Arena Szczecin

Data budowy: 1 sierpnia 2012
Pojemność
5055 miejsc stałych
 

Netto Arena w Szczecinie to hala widowiskowo-sportowa, która umożliwia organizację zawodów o randze międzynarodowej. Odbywają się w niej również konferencje, widowiska oraz koncerty. Netto Arena składa się z trzech budynków. Budynek „A” to główna hala sportowo-widowiskowa. Przewyższa resztę zabudowań i mieszczą się w niej wielofunkcyjne boisko z widownią, sale komunikacyjne i zaplecze. Budynek „B” to trzykondygnacyjny obiekt w formie obszernej bramy wejściowej, z kasami biletowymi i przestrzenią biurowo-administracyjną. Budynek „C” usytuowany jest po zachodniej stronie. W jego wnętrzach znajdują się sale konferencyjne i ośrodek sportowo-rekreacyjny z kawiarnią, salą treningową i dwoma gabinetami fizjoterapeutycznymi.
 
Obiekt słynie z organizacji międzynarodowych zawodów sportowych w wielu dyscyplinach. Ponadto służy aktywnemu wypoczynkowi, rekreacji i lokalnemu biznesowi. Netto Arena mieści się na osiedlu Zawadzkiego. Budynek jest połączony komunikacją miejską; niedaleko hali znajdują się przystanki autobusowy i tramwajowy. 
 


Netto Arena Szczecin - wydarzenia
2021-10-25, godz. 19:00 (Poniedziałek) Szczecin Netto Arena


Artyści
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.