Teatr 6. piętro

Teatr 6. piętro, to warszawski, prywatny teatr, który w 2010 roku powstał z inicjatywy Michała Żebrowskiego, dyrektora naczelnego oraz Eugeniusza Korina, dyrektor artystycznego. Jak sami o sobie piszą „idea teatru zrodziła się z odwiecznej ludzkiej potrzeby wspólnego wyrażania podziwu dla tajemnicy życia, oswajania strachu przed śmiercią, dzielenia się radością istnienia; potrzeby przynależności do kreatywnej wspólnoty”. Dlatego też Teatr 6. piętro jest obecnie jedną najprężniej działających instytucji w Polsce. Bilety na spektakle wyprzedają się w zawrotnym tempie, a to wszystko za sprawą jakości przygotowywanych spektakli oraz obsady aktorskiej. Bowiem w Teatrze 6. piętro możemy spotkać najwybitniejszych aktorów polskiej sceny teatralnej.
 
Zapraszamy na sezon 2018/2019
Przez cały sezon grane będą cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem widzów spektakle z lat poprzednich, a wśród nich takie, które śmiało można określić mianem kultowych: „Fredro dla Dorosłych – Mężów i Żon”; „Bóg mordu” Jasminy Rezy; „Niezwyciężony” Torbena Bettsa; „Wujaszek Wania” Antoniego Czechowa; „Ożenek” Mikołaja Gogola.
Na scenę wróci również „Polityka” Włodzimierza Perzyńskiego - gorzko - ironiczna komedia, szydząca w inteligentny sposób z naszej klasy politycznej, w której śmiech staje się przyczynkiem do rozmowy o bolączkach współczesnej Polski.
 
Bilety do Teatru 6. piętro dostępne są poniżej:


Teatr 6. piętro - wydarzenia organizatora
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.