menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ

Olsztyński Teatr Tańca "NOWA ZIEMIA"

Spektakl Olsztyńskiego Teatru Tańca pt. "NOWA ZIEMIA" porusza kwestię naszego istnienia i jego odziaływania na Ziemię, bez względu na to co wydarza się na świecie i wokół nas. Najważniejsze jest jak my reagujemy na to wszystko i jak tworzymy naszą codzienność. Bez względu na to z jakimi przeciwnościami losu, ograniczeniami czy lękami musimy się mierzyć każdego dnia najważniejsza jest miłość, która jest dla nas tarczą zawsze i wszędzie oraz to, że każdego dnia możemy zacząć na nowo, od początku.
"NOWA ZIEMIA"
Choreografia i reżyseria: Anna Krysiak
Kostiumy i scenografia: Anna Krysiak
Wykonanie: Anna Janczarek, Aleksandra Salej, Magdalena Widłak
Opieka artystyczna: Katarzyna Grabińska
Reżyseria świateł: Jerzy Świtoń
Plakat: Mateusz Obarek
Foto: Arek Stankiewicz
Video: Rafał Kotyrba

Produkcja: Fundacja Tańca i Sztuki ARToffNIA
17 grudnia 2022, godz. 19:00
18 grudnia 2022, godz. 18:00
Aula widowiskowo-Konferencyjna i. Anny Wasilewskiej w Olsztynie
ul. Ernesta Kościńskiego 11, 11-041 Olsztyn

Projekt dofinansowano ze środków Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego, w ramach programu „Taniec”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.
Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.


Olsztyn

17.12.2022 , g. 19:00 (sobota)

 
info

Bilety na termin:
17.12.2022 , g. 19:00 (sobota)

Spektakl Olsztyńskiego Teatru Tańca pt. "NOWA ZIEMIA" porusza kwestię naszego istnienia i jego odziaływania na Ziemię, bez względu na to co wydarza się na świecie i wokół nas. Najważniejsze jest jak my reagujemy na to wszystko i jak tworzymy naszą codzienność. Bez względu na to z jakimi przeciwnościami losu, ograniczeniami czy lękami musimy się mierzyć każdego dnia najważniejsza jest miłość, która jest dla nas tarczą zawsze i wszędzie oraz to, że każdego dnia możemy zacząć na nowo, od początku. "NOWA ZIEMIA" Choreografia i reżyseria: Anna Krysiak Kostiumy i scenografia: Anna Krysiak Wykonanie: Anna Janczarek, Aleksandra Salej, Magdalena Widłak Opieka artystyczna: Katarzyna Grabińska Reżyseria świateł: Jerzy Świtoń Plakat: Mateusz Obarek Foto:...
info
info