menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ

Sposób na blondynkę

Spektakl Teatralny "Sposób na blondynkę"
26 października o godz. 19.00 zapraszamy na spektakl teatralny „Sposób na blondynkę”.

Tym razem wspólnie z aktorami sprawdzimy czy portal randkowy to jedyna możliwość żeby zmienić swoje życie? Na pozór wszystko wydaje się proste… Zalogować się, by stworzyć swoje nowe „ja”. Każde kłamstwo jest dozwolone. Bo w Internecie każdy może być blondynką nawet blondynka. Planowana obsada aktorska Kasia Jamróz, Jacek Rozenek, Piotr Dąbrowski i Michał Milowicz. Czy można uratować małżeństwo, które trwa wyłącznie z powodu wspólnych kredytów? Samotność, pragnienie miłości i poczucia bezpieczeństwa kontra dwojakość ludzkiej natury. Która część osobowości wygra? Kim jesteśmy i dlaczego wolimy udawać kogoś innego, zamiast się rzeczywiście zmienić? Komedia pełna uśmiechu, świetna obsada aktorska i zaskakująca akcja tyle potrzeba żeby ten wieczór można było zaliczyć do udanych.
Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr. telefonu 566881727.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.


Wąbrzeźno

26.10.2023 , g. 19:00 (czwartek)

od 85,00 pln

Bilety na termin:
26.10.2023 , g. 19:00 (czwartek)

  • od 85,00 pln
Spektakl Teatralny "Sposób na blondynkę" 26 października o godz. 19.00 zapraszamy na spektakl teatralny „Sposób na blondynkę”. Tym razem wspólnie z aktorami sprawdzimy czy portal randkowy to jedyna możliwość żeby zmienić swoje życie? Na pozór wszystko wydaje się proste… Zalogować się, by stworzyć swoje nowe „ja”. Każde kłamstwo jest dozwolone. Bo w Internecie każdy może być blondynką nawet blondynka. Planowana obsada aktorska Kasia Jamróz, Jacek Rozenek, Piotr Dąbrowski i Michał Milowicz. Czy można uratować małżeństwo, które trwa wyłącznie z powodu wspólnych kredytów? Samotność, pragnienie miłości i poczucia bezpieczeństwa kontra dwojakość ludzkiej natury. Która część osobowości wygra? Kim jesteśmy i dlaczego wolimy udawać kogoś innego, zamiast...
kup bilet

Inne wydarzenia organizatora

Koncert zespołu Czerwony Tulipan oraz laureatów Festiwalu Piosenek Aleksandry Bacińskiej

08.10.2023, Wąbrzeźno
KONCERT

Koncert zespołu Czerwony Tulipan oraz laureatów Festiwalu Piosenek Aleksandry Bacińskiej

08.10.2023, Wąbrzeźno
od 40,00 pln
kup bilet