Organizator

BABILĄD

Niedziela 23 Kwiecień 2017 10:30
2017-04-23T10:30:00+0200
Babi Targ®
Babi Targ® BABILĄD
2017-04-23 , godz. 10:30 (Niedziela) Poznań Międzynarodowe Targi Poznańskie – Hala nr 1
INFO

Opis wydarzenia:

BABI TARG®

23 kwietnia 2017 w Poznaniu!

 

W niedzielę, 23. kwietnia, odbędzie się kolejna edycja BABIEGO TARGU®, czyli akcji wietrzenia szaf, podczas której uczestniczki mogą wymienić, sprzedać lub kupić ubrania, buty i dodatki. To bardzo popularna impreza, która za każdym razem przyciąga setki uczestniczek. Impreza ponownie odbędzie się w Hali nr 1 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, a towarzyszyć jej będą warsztaty dla dzieci przygotowane przez SERDECZNA 21. KREATYWNA EDUKACJA. Po raz kolejny na imprezie wydzielona zostanie strefa Mami Babi Targ, gdzie wymieniać się będzie można ciuszkami i akcesoriami dziecięcymi i ciążowymi. 


BABI TARG® to lokalna odmiana znanych i coraz bardziej popularnych w Polsce swapping parties, polegających w głównej mierze na wymianie ciuchów, butów i innych dodatków. BABI TARG® jest najstarszą imprezą tego typu w Polsce – organizowany jest regularnie od 2007 roku w Poznaniu i wielu innych miastach. Przyciąga setki miłośniczek niebanalnych ubrań. Podczas spotkania można wymieniać odzież, buty, dodatki, biżuterię. Jeżeli transakcja wymiany nie dojdzie do skutku, uczestniczki mogą między sobą sprzedawać i kupować przyniesione ubrania. BABI TARG® to doskonała okazja, by za niewielkie pieniądze upolować niepowtarzalne ubrania czy wyjątkową biżuterię.


Zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.
Jeden Wystawiający może wykupić jeden bilet dla Pomocnika/-czki. REGULAMIN BABIEGO TARGU®:

1. Uczestnictwo w imprezie jest jednoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego regulaminu.
2. Uczestnictwo w imprezie jest odpłatne.
Wstęp dla Odwiedzających kosztuje 5 zł.
Wstęp dla Wystawiających kosztuje:
35 zł (stoisko ma wymiary 1,5 x 1 m, w cenie biletu: dwie torby, walizki lub stojaki z ubraniami).
5 zł – Pomocniczka/Pomocnik
Maksymalna liczba bagaży na jednym stoisku wynosi 2 sztuki! Wszystkie torby należy mieć przy sobie przy pierwszym wejściu na halę, gdy obsługa sprawdza bilety – zabronione jest donoszenie kolejnych toreb.
Jeden Wystawiający może mieć do pomocy jedną Pomocniczkę/Pomocnika, który musi być z Wystawcą przy pierwszym wejściu na halę, gdy obsługa sprawdza ilość i rodzaj zakupionych biletów.
Każda osoba wchodząca na teren imprezy musi zakupić bilet!
Przed pojawieniem się na terenie imprezy prosimy zapoznać się z rozmieszczeniem kas.
3. Przedsprzedaż biletów dla Wystawiających – w cenie 35 zł oraz biletów dla Pomocników – w cenie 5 zł wystartuje 28. marca 2017, ok. godz. 12.00 na stronie www.bilety24.pl i zakończy się najpóźniej 20. kwietnia 2017 o godz. 23.30. Jedynie w przypadku jeśli pula biletów dla Wystawiających nie zostanie wyczerpana bilety będzie można zakupić również przy wejściu na imprezę. Część biletów trafi do sprzedaży w CIMie (ul. Ratajczaka 44) – będą dostępne do wyczerpania tej puli.
4. Bilety dla Odwiedzających będą sprzedawane wyłącznie w dniu imprezy, przy wejściu na wydarzenie.
5. Wstęp na salę dla Wystawiających i Pomocników/-czek z zakupionym w przedsprzedaży biletem – od godz. 10.30 do 12.00.
Wstęp dla Wystawiających i Pomocników/-czek, którzy nie zakupili biletu w przedsprzedaży (obowiązuje jedynie w przypadku, jeśli pula biletów dla Wystawiających nie zostanie wyczerpana w przedsprzedaży) – od godz. 11.00 do 12.00.
Wstęp dla Odwiedzających (osoby, które nie wystawiają/ nie wymieniają/nie sprzedają ubrań) – od godz. 12.00 Na miejscu prosimy zapoznać się z układem kas dla Wystawiających i Odwiedzających.
Impreza kończy się o godz. 16.00. Uczestniczki i uczestnicy mają 15 minut na demontaż stoisk.
6. Ubrania, buty, dodatki i wszelkie sprzęty przynoszone na imprezę muszą być czyste i w dobrym stanie.
7. Organizator nie odpowiada za zaginione lub uszkodzone podczas imprezy rzeczy.
8. Organizator nie pobiera prowizji od sprzedaży i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne rozliczenia uczestniczek z Urzędem Skarbowym.
9. W imprezie nie mogą brać udziału sklepy i inne podmioty gospodarcze, w tym również samodzielnie działający projektanci i rękodzielnicy, prowadzący sprzedaż artykułów niezwiązanych z modą, w tym kosmetyków. 
10. Wstęp poza kolejką mają osoby, którym udało się zarezerwować stojak oraz kobiety w ciąży.
11. Organizator zaprzestanie sprzedaży biletów w przypadku, gdy liczba uczestników przewyższy dopuszczalną pojemność pomieszczeń.
12. Uczestniczki i uczestnicy, wystawiający się na Babim Targu®, muszą zabrać ze sobą wieszaki, stojaki lub inne przedmioty, które będą przydatne w wyeksponowaniu przyniesionych ubrań i sprzętów.
13. Wśród osób lubiących stronę Babilądu® na profilu Facebook zarezerwujemy nasze stojaki. Prosimy śledzić profil, co jakiś czas będą się na nim pojawiały informacje o możliwości rezerwacji sprzętu na Babi Targ.
14. Jedno stoisko nie powinno zajmować więcej niż ok. 150 cm x 100 cm przestrzeni (sugestia: na takiej przestrzeni mieszczą się 2 stojaki o wymiarach 100x 50 cm + Wystawiająca/-y, lub jeden stojak + Wystawiająca/-y i Pomocnik/-czka).
15. Za wszelkie powstałe w wyniku działań uczestniczki/ uczestnika zniszczenia odpowiada sam uczestnik/uczestniczka.
16. Każda osoba biorąca udział w imprezie udziela zgody na wykorzystanie wizerunku z fotorelacji z wydarzenia. Organizator oświadcza, że zdjęcia wykonane podczas wydarzenia będą wykorzystywane w celach promocyjnych Organizatora, na co Uczestnik/-czka wyraża zgodę. Uczestniczce/Uczestnikowi nie przysługują żadne roszczenia z tytułu wykorzystania wizerunku.
17. Uczestnicy biorą udział w imprezie na własną odpowiedzialność i odpowiadają karnie lub cywilnie za szkody wyrządzone organizatorowi lub innym uczestnikom.
18. Osoby obecne na imprezie zobowiązane są zachowywać się w sposób nie zagrażający bezpieczeństwu innych osób obecnych na tej imprezie, a w szczególności przestrzegać postanowień niniejszego regulaminu oraz regulaminu obiektu, w którym odbywa się impreza, a także podporządkowywać się poleceniom porządkowym członków służby informacyjnej i służby porządkowej Organizatora.
19. Służby porządkowe organizatora są uprawnione do odmowy wstępu na imprezę lub usunięcia z terenu imprezy osoby będącej pod widocznym wpływem alkoholu, której zachowanie stwarza zagrożenie dla tej osoby lub innych uczestników.
20. Każda osoba biorąca udział w imprezie akceptuje postanowienia niniejszego Regulaminu. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem wiążące są postanowienia Organizatora.
21. Uczestnicy imprezy zobowiązani są do stosowania się do poleceń oznakowanych pracowników porządkowych, informacyjnych i ochrony. Osoby, które dopuszczą się złamania postanowień niniejszego regulaminu lub nie będą stosować się do zaleceń Organizatora i jego pracowników będą proszone o opuszczenie imprezy bez prawa do zwrotu kosztu biletu.

 

Inne wydarzenia
Bilety na: Nocne zwiedzanie Zamku
Inne
Nocne zwiedzanie Zamku
Poznań - 28 Kwiecień 2017 KUP BILET od 15 zł
Bilety na: BAJKOPERA - BAJKA O CARZE SALTANIE
Warsztat
BAJKOPERA - BAJKA O CARZE SALTANIE
Łódź - 29 Kwiecień 2017 INFO
Bilety na: DZIECIAKI NA PIĘTRZE - Warsztat „Lalki Motanki”
Warsztat
DZIECIAKI NA PIĘTRZE - Warsztat „Lalki...
Poznań - 29 Kwiecień 2017 INFO
Bilety na: ZOO Poznań za 1/2 ceny
Inne
ZOO Poznań za 1/2 ceny
Poznań - 29 Kwiecień 2017 KUP BILET od 5 zł
Bilety na: ZOO Poznań za 1/2 ceny
Inne
ZOO Poznań za 1/2 ceny
Poznań - 30 Kwiecień 2017 KUP BILET od 5 zł
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.