Centrum Edukacji Artystycznej - Filharmonia Gorzowska

Centrum Edukacji Artystycznej - Filharmonia Gorzowska to samorządowa instytucja kultury Miasta Gorzowa Wielkopolskiego. 
Profesjonalna przestrzeń koncertowa, zawodowa orkiestra, współpraca z artystami mistrzowskiej klasy, spójny program artystyczny, działania edukacyjne dla dzieci i młodzieży, wreszcie -  różnorodność oferty muzycznej, to nasze atuty i pomysły na osiągnięcie celów ujętych w statucie. Nasze główne zadanie to upowszechnianie kultury muzycznej. Jednocześnie naszą ambicją jest stworzenie miejsca przyjaznego nie tylko muzyce, ale także innym, korespondującym z nią dziedzinom sztuki.

Współpraca i wielokulturowość
CEA - Filharmonia Gorzowska jasno definiuje swoją specjalizację i miejsce we wspólnocie gorzowskich instytucji kultury i nieustannie szuka okazji do zintegrowanych działań i partnerstwa. Ważnym obszarem współpracy są dla nas aktywne w tworzeniu gorzowskiej kultury, a zarazem tutejszej wielokulturowości, organizacje społeczne – stowarzyszenia i fundacje. Zapraszamy je do współorganizacji wydarzeń kulturalnych. Wielokulturowość i różnorodność to domena Miasta. Chcemy ją wspierać.

Transgraniczność
Filharmonia ma szansę wyznaczyć także nowy, wyrazisty obszar polsko-niemieckiej wymiany kulturalnej i kulturowego dialogu. Transgraniczność Gorzowa jest dla nas inspiracją, punktem odniesienia, wyzwaniem.

Dobry czas wolny
Poprzez organizację wydarzeń adresowanych do szerokiej publiczności, chcemy zachęcać mieszkańców miasta i regionu, by swój czas wolny spędzali również z nami. Wypoczynek połączony z odbiorem znakomitej muzyki jest stałą propozycją dla gorzowian i wszystkich, którzy nas odwiedzają. Filharmonia to miejsce dla Gorzowa stworzone. Będziemy o tym konsekwentnie przekonywać.

CEA - Filharmonia Gorzowska jako instytucja kultury utworzona została na mocy Uchwały Nr LXXIII/1161/2010 Rady Miasta Gorzowa Wlkp. z dnia 12 maja 2010 r. Do rejestru instytucji kultury wpisu dokonano z dniem 11 sierpnia 2010 r. pod numerem XIV/2010.

W Filharmonii Gorzowskiej odbywają się koncerty, na które bilety można kupić przez serwis Bilety24.pl


Centrum Edukacji Artystycznej - Filharmonia Gorzowska - wydarzenia organizatora
10 TENORÓW Centrum Edukacji Artystycznej - Filharmonia Gorzowska
2021-11-04, godz. 17:00 (Czwartek) Gorzów Wielkopolski Filharmonia Gorzowska
10 TENORÓW Centrum Edukacji Artystycznej - Filharmonia Gorzowska
2021-11-04, godz. 20:00 (Czwartek) Gorzów Wielkopolski Filharmonia Gorzowska
WALDEMAR MALICKI - NAGA PRAWDA O KLASYCE Centrum Edukacji Artystycznej - Filharmonia Gorzowska
2021-11-06, godz. 16:00 (Sobota) Gorzów Wielkopolski Filharmonia Gorzowska
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.